top of page
owca
OW ZAKOPIEC jadalnia
zakopiec baner
oscypki_duże
pocztowka_pico
oscypki
PREZENT GWIAZDKOWY - KARTA PODARUNKOWA
Ośrodek Wypoczynkowy "ZAKOPIEC"

 

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia przygotowaliśmy dla Państwa POMYSŁ NA WSPANIAŁY PREZENT POD CHOINKĘ – KARTĘ PODARUNKOWĄ, do wykorzystania w naszym Ośrodku na pobyty z oferty na rok 2020.

Zamiast nowego, zimowego swetra, "witamin" w syropie, proponujemy wyjątkowy prezent dla Państwa rodziców czy dorosłych dzieci. Tygodniowy wypoczynek w przyjemnym górskim klimacie, w otoczeniu przyjaznych ludzi, będzie niezapomnianym prezentem dla najbliższych. Wypoczynek można dodatkowo połączyć z kilkoma zabiegami rehabilitacyjnymi przeprowadzanymi na miejscu w ośrodku.

Będzie to wymarzony prezent dla tych, którzy w te Święta chcieliby obdarować swoich bliskich chwilą odpoczynku i relaksu, możliwością oderwania się od pędu dnia codziennego i rozkoszowania się wyjątkowym spokojem górskiej przyrody.

 

W celu zakupu karty należy skontaktować się z naszym Biurem Rezerwacji, a następnie wpłacić wybraną kwotę 200 zł, 500 zł, lub 1000 zł na konto Ośrodka. 

Kwota ta zostanie odjęta od całości należności za pobyt osoby, która skorzysta z karty.

Po dokonaniu wpłaty, wyślemy do Państwa elegancką IMIENNĄ KARTĘ PODARUNKOWĄ bez określonej daty wypoczynku.

 

Rezerwacji konkretnego terminu pobytu należy dokonać najpóźniej do końca stycznia 2020 r.

Możliwe są pobyty we wszystkich terminach z cennika na rok 2020 – w miarę dostępności miejsc.

 

Po dokonaniu rezerwacji, w zależności, od kwoty, na jaką opiewa karta podarunkowa, ustalimy warunki dotyczące płatności pozostałej kwoty. 

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące oferty, prosimy o kontakt z naszym Biurem Rezerwacji – chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Przykładowa KARTA PODARUNKOWA:

 

 

Chętnie prześlemy ofertę pocztą i odpowiemy na pytania.
 

WYBIERZ PREZENT Z NASTĘPUJĄCYCH OFERT:

OTRZYMUJ PROMOCJE

bottom of page